Melayu

| Nombor Bahagian: | 951408-4061709-AR-PT |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | 3M |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Siri | 951 |
| Jarak Row | 0.079' (2.00mm) |
| Pitch | 0.079' (2.00mm) |
| Pakej | Tube |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | - |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.331' (8.400mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.232' (5.900mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.563' (14.300mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | Flash |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 951408 |




CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
CONN HDR 8POS 0.079 STACK SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/02/28
2025/04/17
2025/05/30
2025/06/16
951408-4061709-AR-PT3M |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|