Melayu

| Nombor Bahagian: | 951418-9061906-AR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | 3M |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Siri | 951 |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.079' (2.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 18 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110' (2.800mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.382' (9.700mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.232' (5.900mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.724' (18.400mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | Flash |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 951418 |




CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 19POS 0.079 STACK T/H
ICS TSSOP
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
CONN HDR 18POS 0.079 STACK T/H
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
951418-9061906-AR3M |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|