Melayu
| Nombor Bahagian: | HMC589AST89E |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Analog Devices Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $4.9439 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 5V |
| Kekerapan ujian | - |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-89 |
| Siri | - |
| Jenis RF | WLAN |
| Pakej / Kes | TO-243AA |
| Pakej | Strip |
| P1dB | 17.5dBm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Noise Rajah | 4.5dB |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Gain | 15dB |
| kekerapan | 0Hz ~ 4GHz |
| Semasa - Bekalan | 82mA |
| Nombor produk asas | HMC589 |
| HMC589AST89E Details PDF [English] | HMC589AST89E PDF - EN.pdf |




HMC589AST89E
Analog Devices Inc. (Y-IC adalah pengedar berkualiti untuk Analog Devices Inc. dan akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.)
HMC589AST89E adalah penguat RF silikon bipolar dengan julat dinamik tinggi, bunyi rendah, beroperasi antara 0.1 hingga 4 GHz. Direka untuk infrastruktur tanpa wayar, VSAT, serta aplikasi ujian dan pengukuran.
Julat frekuensi: 0 Hz hingga 4 GHz; P1dB: 17.5 dBm; Keuntungan: 15 dB; Fakto bunyi: 4.5 dB; Jenis RF: WLAN; Voltan bekalan: 5 V; Arus bekalan: 82 mA
Julat dinamik yang tinggi; Bunyi rendah; Sesuai untuk pelbagai aplikasi tanpa wayar
Jenis pakej: Strip; Pakej/kotak: TO-243AA; Pakej peranti pembekal: SOT-89
HMC589AST89E adalah produk aktif. Terdapat model yang setara atau alternatif tersedia. Sila hubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat lanjut.
Infrastruktur tanpa wayar; VSAT; Ujian dan pengukuran
Lembaran data paling berkuasa untuk HMC589AST89E terdapat di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turunnya.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga melalui laman web kami. Dapatkan Sebut Harga | Ketahui Lebih Lanjut | Tawaran Terhad
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
SENSOR MR I2C 16LCC
HMC5883LTR HONEYWELL
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
SENSOR MR I2C 16LCC
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC COMPASS 3 AXIS I2C EVAL BOARD
IC RF AMP 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
HONEYWELL LCC16
IC RF AMP GPS 0HZ-4GHZ SOT89
IC
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP GPS 6GHZ-10GHZ DIE
IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD
IC RF AMP WLAN 0HZ-4GHZ SOT89
IC RF AMP GPS 6GHZ-9.5GHZ 32QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HMC589AST89EAnalog Devices Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|