Melayu

| Nombor Bahagian: | 6-146480-3 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 13POS 0.1 STACK T/H TIN |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $6.3377 |
| 150+ | $2.5294 |
| 450+ | $2.445 |
| 1050+ | $2.4022 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Siri | AMPMODU Mod II |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 13 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110' (2.800mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 1.200' (30.480mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.120' (3.050mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.430' (36.322mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 100.0µin (2.54µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Tin |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 146480 |




CONN HEADER 17POS .100" STACKER
CONN HEADER 17POS .100" STACKER
CONN HEADER 14POS .100" STACKER
CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 19POS 0.1 STACK T/H
CONN HEADER 15POS .100" STACKER
CONN HEADER 16POS .100" STACKER
CONN HEADER 15POS .100" STACKER
CONN HEADER 19POS .100" STACKER
CONN HEADER 11POS .100" STACKER
CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H
CONN HEADER 18POS .100" STACKER
CONN HEADER 12POS .100" STACKER
CONN HDR 11POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HEADER 13POS .100" STACKER
CONN HEADER 10POS .100" STACKER
CONN HEADER 18POS .100" STACKER
CONN HEADER 16POS .100" STACKER
CONN HEADER 10POS .100" STACKER
CONN HEADER 12POS .100" STACKER
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/02/28
2025/04/17
2025/05/30
2025/06/16
6-146480-3TE Connectivity AMP Connectors |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|