Melayu

| Nombor Bahagian: | 829262-6 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | 2X 6P MOD2 STIFTLEI |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.7329 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Siri | AMPMODU Mod II |
| Jarak Row | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 12 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Panjang - Tail | 0.118" (3.00mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.409" (10.40mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.236" (5.99mm) |
| Panjang - keseluruhan | 0.764" (19.40mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 78.7µin (2.00µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Tin |
| warna | Green |




STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 6.3V
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 6.3V
CONN RCPT 10POS DL VERT .100 GLD
CONN RCPT 8POS DL VERT .100 GLD
CONN RCPT 6POS DL VERT .100 GLD
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 6.3V
STEPPER MOTOR PM GEARED BI 6.3V
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 6.3V
HD FEMALE SCREWLOCK
CONN RCPT 4POS DL VERT .100 GLD
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN D-SUB HD FEMALE SCREW LOCK
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 6.3V
CONN RCPT 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN D-SUB HD FEMALE SCREW LOCK
2X 8P MOD2 STIFTLEI
2X 6P MOD2 STIFTLEI
2X 8P MOD2 STIFTLEI
CONN D-SUB HD FEMALE SCREW LOCK
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
829262-6TE Connectivity AMP Connectors |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|