Melayu
| Nombor Bahagian: | ATS-07B-51-C2-R0 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.5954 |
| 10+ | $5.4406 |
| 25+ | $5.1379 |
| 50+ | $4.8358 |
| 100+ | $4.5335 |
| 250+ | $4.2313 |
| 450+ | $3.9291 |
| 950+ | $3.8536 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| lebar | 1.181" (30.00mm) |
| Jenis | Top Mount |
| Rintangan haba @ Natural | - |
| Rintangan haba @ Paksa Air Flow | 14.03°C/W @ 100 LFM |
| bentuk | Square, Fins |
| Siri | pushPIN™ |
| Kuasa Penyebaran @ suhu Rise | - |
| pakej disejukkan | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tray |
| bahan Selesai | Blue Anodized |
| bahan | Aluminum |
| Panjang | 1.181" (30.00mm) |
| Ketinggian sirip | 0.790" (20.00mm) |
| diameter | - |
| Nombor produk asas | ATS-07B |
| Kaedah lampiran | Push Pin |




HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-07B-51-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|