Melayu
| Nombor Bahagian: | ATS-12H-05-C2-R0 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.7705 |
| 10+ | $5.6165 |
| 25+ | $5.3051 |
| 50+ | $4.9929 |
| 100+ | $4.6809 |
| 250+ | $4.3688 |
| 450+ | $4.0567 |
| 950+ | $3.9787 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| lebar | 1.575" (40.00mm) |
| Jenis | Top Mount |
| Rintangan haba @ Natural | - |
| Rintangan haba @ Paksa Air Flow | 8.72°C/W @ 100 LFM |
| bentuk | Square, Fins |
| Siri | pushPIN™ |
| Kuasa Penyebaran @ suhu Rise | - |
| pakej disejukkan | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tray |
| bahan Selesai | Blue Anodized |
| bahan | Aluminum |
| Panjang | 1.575" (40.00mm) |
| Ketinggian sirip | 0.984" (25.00mm) |
| diameter | - |
| Nombor produk asas | ATS-12H |
| Kaedah lampiran | Push Pin |




HEATSINK 40X40X15MM XCUT
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X25MM XCUT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
ATS-12H-05-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|