Melayu
| Nombor Bahagian: | ATS-18E-201-C3-R0 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 100+ | $4.7354 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| lebar | 1.969" (50.00mm) |
| Jenis | Top Mount |
| Rintangan haba @ Natural | - |
| Rintangan haba @ Paksa Air Flow | 8.29°C/W @ 100 LFM |
| bentuk | Square, Fins |
| Siri | pushPIN™ |
| Kuasa Penyebaran @ suhu Rise | - |
| pakej disejukkan | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| bahan Selesai | Blue Anodized |
| bahan | Aluminum |
| Panjang | 1.969" (50.00mm) |
| Ketinggian sirip | 0.472" (12.00mm) |
| diameter | - |
| Nombor produk asas | ATS-18E |
| Kaedah lampiran | Push Pin |




HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
HEATSINK 54X54X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X6MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
ATS-18E-201-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|