Melayu
| Nombor Bahagian: | 1056462-1 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.5074 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | 250V |
| Pakej Standard | 1 |
| perisai Penamatan | Crimp |
| Siri | - |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Nama lain | 1056462-1-ND 2837-7388-02 A111751 |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 95°C |
| Bilangan Pelabuhan | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| pemasangan Ciri | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Cycles mengawan | 500 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kehilangan Insertion | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| termasuk | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Ferrule |
| galangan | 50 Ohm |
| Warna perumahan | Silver |
| Kekerapan - Max | 12.4GHz |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Threaded |
| Bahan dielektrik | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Penerangan terperinci | SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder |
| Hubungi Penamatan | Solder |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pin |
| Style penyambung | SMA |
| Hubungi Plating | Gold |
| Hubungi Bahan | Brass |
| Kumpulan kabel | RG-174, 188, 316 |
| Bahan badan | Stainless Steel |
| badan Selesai | - |




CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER
ACCESSORIES
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
ACCESSORIES
PCB TERMINAL
CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
ACCESSORIES
JUMPER TERM BLK SLEEVE
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN HOOD HA16 TE PG21
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER
ACCESSORIES
CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
1056462-1Agastat Relays / TE Connectivity |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|