Melayu
| Nombor Bahagian: | 323143 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN SPADE TERM 10-12AWG #8 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.2087 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| tolok Wire | 10-12 AWG |
| Lebar - Edges Outer | 0.416" (10.57mm) |
| Lidah Di dalam Pembukaan | 0.171" (4.34mm) |
| penamatan | Crimp |
| Jenis terminal | Flanged |
| Stud / Saiz Tab | 8 Stud |
| Pakej Standard | 5,000 |
| Siri | Solistrand |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Nama lain | 323143-ND A27175 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan - Insulation | - |
| Pengilang Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Panjang - Penamatan | 0.268" (6.81mm) |
| Panjang - Pusat Ring untuk Penamatan | 0.250" (6.35mm) |
| Panjang - keseluruhan | 0.733" (18.62mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Insulation Diameter | - |
| Insulation | Non-Insulated |
| ciri-ciri | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Penerangan terperinci | 8 Stud Spade Terminal Connector Crimp 10-12 AWG |
| Hubungi bahan | Copper |
| Hubungi Selesai | Tin |
| warna | - |




CONN RING CIRC 250-300MCM #3/4
CONN RING CIRC 16-22AWG #8 CRIMP
CONN SPADE TERM 10-12AWG #10
CONN TERM RECT 16-22 AWG
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
CONN TERM RECT 16-22 AWG
CONN SPADE TERM 16-22AWG #6
Hearing & Vision Aids 10 SOCKET
CONN RING CIRC 250-300MCM #3/4
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
Honeywell Arctic Cat LH Controls
CONN SPADE TERM 10-12AWG #8
Honeywell Arctic Cat LH Controls
CONN SPADE TERM 10-12AWG #10
SWITCH PRESSURE
LOGIC ANALYZER 8CH 24MHZ
CONN SPADE TERM 16-22AWG #6
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
Honeywell Arctic Cat LH Controls
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
323143Agastat Relays / TE Connectivity |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|