Melayu

| Nombor Bahagian: | 4-146479-0 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HEADER 40POS STACKNG 15GOLD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.6485 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Pakej Standard | 2,500 |
| Siri | AMPMODU Mod II |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 40 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Panjang - Tail | 0.330" (8.382mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.670" (17.018mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.330" (8.382mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.330" (33.782mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Penerangan terperinci | 40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 15.0µin (0.38µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |




40 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
40 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
40 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HEADER 40POS STACKNG 15GOLD
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
CONN HEADER 80POS
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
40MODIIHDRSRSTUNSHRDSTKG
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
40 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
40 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
CONN HEADER 40POS STACKNG 15GOLD
CONN HDR 40POS 0.1 STACK T/H
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2025/02/28
2025/04/17
2025/05/30
2025/06/16
4-146479-0Agastat Relays / TE Connectivity |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|