Melayu
| Nombor Bahagian: | TJ0671560000G |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Amphenol Anytek |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $2.3151 |
| 10+ | $1.7511 |
| 25+ | $1.6228 |
| 50+ | $1.4591 |
| 100+ | $1.4235 |
| 250+ | $1.2456 |
| 500+ | $1.1388 |
| 1000+ | $1.032 |
| 5000+ | $0.9075 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Wire Strip Negara | 7-8mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 1-2.5mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-24 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | 0.56 Nm (5.0 Lb-In) |
| Style penamatan | Screw - Rising Cage Clamp |
| Siri | 01-500 |
| skru Saiz | M3 |
| Jawatan Per Level | 6 |
| Plug Wire Kemasukan | 180° |
| Pitch | 0.197' (5.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 115°C |
| Bilangan Jawatan | 6 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.594' (15.09mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Thermoplastic Resin |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Semasa - UL | 12 A |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Green |
| Nombor produk asas | TJ06 |




TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
TJ0671560000GAmphenol Anytek |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|