Melayu

| Nombor Bahagian: | 65461-039 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Amphenol Aorora |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1200+ | $3.0648 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall |
| Siri | - |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 16 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyester, Glass Filled |
| penebat Tinggi | 0.382' (9.70mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze Alloy |
| Cara Negara - Post | 0.150' (3.81mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.230' (5.84mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 65461 |
| aplikasi | - |




CONN HEADER R/A 14POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 14POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
POSITIONIERER
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
PLIER,SLD-JT,LONG,6CV,CHAIN NOSE
TOOL MAXI TERMI POINT 24-20AWG
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
PLIER,SLD-JT,LONG,6CV,CHAIN NOSE
CONN HEADER R/A
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 60POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/01/20
2025/02/17
2025/03/31
2024/09/19
65461-039Amphenol ICC (FCI) |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|