Melayu
| Nombor Bahagian: | MAL212326339 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Angstrohm / Vishay |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | 25V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.299" Dia x 0.803" L (7.60mm x 20.40mm) |
| Siri | 123 SAL-A |
| Ripple Semasa | 130mA @ 100Hz |
| polarisasi | Polar |
| bahagian Status | Obsolete |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | Axial, Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 20000 Hrs @ 125°C |
| Lead Jarak | - |
| galangan | 2.5 Ohm |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 8.4 Ohm @ 100Hz |
| kemuatan | 33µF |
| aplikasi | General Purpose |
| MAL212326339 Details PDF [English] | MAL212326339 PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 68UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 47UF 20% 25V AXIAL
CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAL212326339Vishay BC Components |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|