Melayu

| Nombor Bahagian: | K2329B |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Arcolectric (Bulgin) |
| Sebahagian daripada deskripsi: | SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $8.6558 |
| 200+ | $3.454 |
| 500+ | $3.3394 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Rating - AC | 250 V |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.110' (2.8mm) |
| Tukar Travel | - |
| Tukar Fungsi | On-On-On |
| Siri | 2000 |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | - |
| Force operasi | - |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Life mekanikal | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 10,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 16A (AC) |
| Hubungi Timing | Not Specified |
| Hubungi bahan | - |
| Hubungi Selesai | - |
| Circuit | DP3T |
| Jenis penggerak | Standard |
| penggerak Bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| penggerak Negara | 3.50mm |




IGBT Modules
IGBT Modules
SCR 6.5KV 4625A W81
K231095F FREESCALE
K2311 TOS
K2333 SHI
K2356 NEC
K2321 SANYO
IGBT Modules
K2341 NEC
IGBT Modules
K2362 NEC
K2313 TOS
K2337 VISHAY
SWITCH SLIDE DP3T 16A 250V
K2312 TOSHIBA
K2314 TOSHIBA
IGBT Modules
SCR 6KV 4625A W81
IGBT Modules
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
K2329BBulgin |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|