Melayu

| Nombor Bahagian: | PSL486-7LR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Bel Power Solutions |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DC/DC CONVERTER 48V 288W |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 48V |
| Voltan - Input (Min) | 58V |
| Voltan - Input (Max) | 144V |
| Jenis | Enclosed, Conformal Coated |
| Saiz / Dimensi | 6.63" L x 4.21" W x 1.44" H (168.5mm x 107.0mm x 36.5mm) |
| Siri | Melcher PSL |
| Kuasa (Watt) | 288W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 71°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| kecekapan | 97% |
| Semasa - Output (Max) | 6A |
| Nombor produk asas | PSL486 |
| Agensi kelulusan | cCSAus, CE |
| aplikasi | ITE (Commercial), Railway |




PROXIMITY SENSOR 1NO/10W/350VDC/
DC/DC CONVERTER 5.1V 56W
DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
DC/DC CONVERTER 48V 288W
DC/DC CONVERTER 36V 288W
DC/DC CONVERTER 24V 192W
DC/DC CONVERTER 24V 192W
DC/DC CONVERTER 5.1V 61W
DC/DC CONVERTER 24V 192W
TDK 5650
TDK SMD
DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
RES 500 UOHM 1% 8W NONSTANDARD
RES 300 UOHM 1% 8W 2512
DC/DC CONVERTER 36V 216W
DC/DC CONVERTER 5.1V 61W
DC/DC CONVERTER 24V 192W
DC/DC CONVERTER 24V 216W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
PSL486-7LRBel Power Solutions |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|