Melayu
| Nombor Bahagian: | VMS-365-12 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | CUI Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | AC/DC CONVERTER 12V 365W |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $411.2932 |
| 196+ | $164.1092 |
| 504+ | $158.6248 |
| 1008+ | $155.9164 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 12V |
| Voltan - Pengasingan | 5.656 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Open Frame |
| Saiz / Dimensi | 5.00" L x 3.00" W x 1.17" H (127.0mm x 76.2mm x 29.6mm) |
| Siri | VMS-365 (365W) |
| Kuasa (Watt) | 365W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | No |
| ciri-ciri | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 90% |
| Semasa - output 1 | 30.4 A |
| Agensi kelulusan | CCC, CE, cURus, VDE |
| aplikasi | Medical |




AC/DC CONVERTER 30V 175W
AC/DC CONVERTER 30V 175W
AC/DC CONVERTER 24V 40W
AC/DC CONVERTER 30V 40W
AC/DC CONVERTER 5V 40W
AC/DC CONVERTER 48V 40W
AC/DC CONVERTER 24V 175W
AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
AC/DC CONVERTER 24V 365W
AC/DC CONVERTER 48V 175W
AC/DC CONVERTER 48V 365W
AC/DC CONVERTER 48V 175W
AC/DC CONVERTER 24V 175W
AC/DC CONVERTER 15V 175W
AC/DC CONVERTER 58V 175W
AC/DC CONVERTER 12V 40W
AC/DC CONVERTER 58V 175W
AC/DC CONVERTER 36V 40W
AC/DC CONVERTER 15V 175W
AC/DC CONVERTER 15V 40W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/02/10
2025/02/23
2024/08/25
2025/07/10
VMS-365-12CUI Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|