Melayu

| Nombor Bahagian: | 357-044-528-202 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | EDAC Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | - |
| Siri | 357 |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.156' (3.96mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 22 |
| Bilangan Jawatan | 44 |
| pemasangan Jenis | - |
| Bahan - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.128' (3.25mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | - |
| Hubungi bahan | Copper, Nickel, Tin Alloy |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | 357-044 |




CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
357 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
357-044-528-202EDAC Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|