Melayu
| Nombor Bahagian: | 199D475X0050D1V1E3 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.9912 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 50V |
| Jenis | Conformal Coated |
| Toleransi | ±20% |
| Pakej Standard | 500 |
| Saiz / Dimensi | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Siri | TANTALEX®, 199D |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Pakej / Kes | Radial |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang Standard Lead Time | 9 Weeks |
| Pengilang Kod Saiz | D |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.100" (2.54mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| ciri-ciri | General Purpose |
| Kadar kegagalan | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| Penerangan terperinci | 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial |
| kemuatan | 4.7µF |
| 199D475X0050D1V1E3 Details PDF [English] | 199D475X0050D1V1E3 PDF - EN.pdf |




CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
199D475X0050D1V1E3Electro-Films (EFI) / Vishay |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|