Melayu
| Nombor Bahagian: | BYG21K-M3/TR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DIODE AVALANCHE 800V 1.5A |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.1304 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.6V @ 1.5A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 800V |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AC (SMA) |
| Pakej Standard | 1,800 |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Siri | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 120ns |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | DO-214AC, SMA |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 44 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jenis diod | Avalanche |
| Penerangan terperinci | Diode Avalanche 800V 1.5A Surface Mount DO-214AC (SMA) |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 1µA @ 800V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 1.5A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| BYG21K-M3/TR Details PDF [English] | BYG21K-M3/TR PDF - EN.pdf |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2025/01/20
2025/02/17
2025/03/31
2024/09/19
BYG21K-M3/TRElectro-Films (EFI) / Vishay |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|