Melayu

| Nombor Bahagian: | M39003/01-5536/HSD |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $52.026 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 100V |
| Jenis | Hermetically Sealed |
| Toleransi | ±5% |
| Pakej Standard | 1 |
| Saiz / Dimensi | 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Pakej / Kes | Axial |
| Nama lain | M39003/01-5536/HSD-MIL |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang Standard Lead Time | 13 Weeks |
| Pengilang Kod Saiz | A |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - |
| Lead Jarak | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military |
| Kadar kegagalan | R (0.01%) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| Penerangan terperinci | 0.068µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 100V Axial |
| kemuatan | 0.068µF |
| M39003/01-5536/HSD Details PDF [English] | M39003/01-5536/HSD PDF - EN.pdf |




CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.068UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.082UF 5% 100V AXIAL
CAP TANT 0.056UF 5% 100V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
M39003/01-5536/HSDElectro-Films (EFI) / Vishay |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|