Melayu

| Nombor Bahagian: | MKP385447040JKP2T0 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $1.5078 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Rating - DC | 400V |
| Voltan Rating - AC | 200V |
| Toleransi | ±5% |
| penamatan | PC Pins |
| Pakej Standard | 100 |
| Saiz / Dimensi | 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) |
| Siri | MKP385 |
| penilaian | - |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | Radial |
| Nama lain | 385447040JKP2T0 |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 110°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 15 Weeks |
| Lead Jarak | 1.083" (27.50mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| ciri-ciri | - |
| Bahan dielektrik | Polypropylene (PP), Metallized |
| Penerangan terperinci | 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kemuatan | 0.47µF |
| aplikasi | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| MKP385447040JKP2T0 Details PDF [English] | MKP385447040JKP2T0 PDF - EN.pdf |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
MKP385447040JKP2T0Electro-Films (EFI) / Vishay |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|