Melayu
| Nombor Bahagian: | 14310915102000 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | HARTING |
| Sebahagian daripada deskripsi: | HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 100+ | $12.8138 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Wire Strip Negara | 9-10mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 14-30 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Siri | har-flexicon® |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 9 |
| Plug Wire Kemasukan | 180° |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 110°C |
| Bilangan Jawatan | 9 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.817" (20.75mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Polyamide (PA), Nylon, Polyphthalamide (PPA) |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | Push Button Actuated |
| Semasa - UL | 11 A |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Green |




HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
PLUG-IN CONNECTOR
TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
HAR-FLEXICON, 8PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, VERTI
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 2.54MM
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 8PIN FEMALE, VERTI
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, VERTI
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 8PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, VERTI
HAR-FLEXICON, 9PIN FEMALE, HORIZ
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel




2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
14310915102000HARTING |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|