Melayu
| Nombor Bahagian: | 70T3519S200BC |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Renesas Electronics Corporation |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $287.4918 |
| 200+ | $111.2556 |
| 500+ | $107.3465 |
| 1000+ | $105.4144 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltan - Bekalan | 2.4V ~ 2.6V |
| Teknologi | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| Pembekal Peranti Pakej | 256-CABGA (17x17) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 256-LBGA |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis ingatan | Volatile |
| Saiz memori | 9Mbit |
| Organisasi memori | 256K x 36 |
| Muka memori | Parallel |
| Format memori | SRAM |
| Kekerapan jam | 200 MHz |
| Nombor produk asas | 70T3519 |
| Masa capaian | 3.4 ns |
| 70T3519S200BC Details PDF [English] | 70T3519S200BC PDF - EN.pdf |




IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208PQFP
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208PQFP
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
70T3519S200BCRenesas Electronics America Inc |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|