Melayu
| Nombor Bahagian: | IRAMS06UP60A |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC POWER MODULE PLUG N DRIVE INT |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $110.44 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Pengasingan | 2000Vrms |
| voltan | 600 V |
| Jenis | IGBT |
| Siri | iMOTION™ |
| Pakej / Kes | 23-PowerSIP Module, 19 Leads, Formed Leads |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa | 6 A |
| konfigurasi | 3 Phase |
| IRAMS06UP60A Details PDF [English] | IRAMS06UP60A PDF - EN.pdf |




IRAMS06UP60A
Infineon Technologies adalah peneraju dalam penyelesaian semikonduktor, dan Y-IC merupakan pengedar berkualiti tinggi produk Infineon. Y-IC akan menyediakan produk dan perkhidmatan terbaik kepada pelanggan.
IRAMS06UP60A adalah modul kuasa IGBT tiga fasa yang direka khas untuk aplikasi pemacu motor industri. Ia mempunyai pakej 23-PowerSIP yang kompak dengan 19 pin dan pin terbentuk untuk pemasangan melalui lubang (through-hole).
Modul kuasa IGBT tiga fasa
Arus penarafan 6A
Tegangan penarafan 600V
Voltase pengasingan 2000Vrms
Pemasangan melalui lubang (through-hole)
Rekaan yang padat dan terintegrasi sesuai untuk ruang yang terhad
Kepadatan kuasa dan kecekapan tinggi
Prestasi kukuh dan boleh dipercayai
IRAMS06UP60A didatangkan dalam pakej 23-PowerSIP dengan 19 pin dan pin terbentuk untuk pemasangan melalui lubang. Pakej ini menawarkan ciri termal dan sifat elektrik yang baik mengikut penarafan kuasa produk.
IRAMS06UP60A kini sudah dihentikan pengeluarannya. Pelanggan digalakkan untuk menghubungi pasukan jualan Y-IC untuk maklumat mengenai model setara atau alternatif yang mungkin tersedia.
Pemacu motor industri
Peralatan isi rumah
Sistem pemanasan, pengudaraan dan penyejukan (HVAC)
Lembaran data terkini dan berwibawa untuk IRAMS06UP60A boleh didapati di laman web Y-IC. Pelanggan disarankan muat turun lembaran data tersebut untuk maklumat terperinci mengenai spesifikasi produk dan prestasi.
Pelanggan digalakkan mendapatkan sebut harga untuk IRAMS06UP60A di laman web Y-IC. Dapatkan sebut harga, maklumat lanjut, atau manfaatkan tawaran istimewa masa terhad untuk mencari penyelesaian terbaik bagi projek anda.
IC PWR MOD PLUG-N-DRIVE 600V 6A
MODULE BRIDGE DRIVER SMD
IGBT Modules
POWER DRIVE MODULE DIP
IGBT Modules
POWER DRIVER MOD IPM DIP
MODULE BRIDGE DRIVER SMD
POWER DRIVER MOD 600V 8A LFRAME
POWER DRIVE MODULE DIP
MOD IPM PWR HYBRID
POWER DRIVER MOD 600V 10A LFRAME
IC MOD PWR HYBRID 600V 15A
IRAMS06UP60B-2. IR
IR New
IRAMS06UP60A-2. IR
PWR MOD 600V 6A 23PWRSIP
IGBT Modules
IC PWR MOD PLUG-N-DRIVE 600V 6A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
IRAMS06UP60AInfineon Technologies |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|