Melayu
| Nombor Bahagian: | CBR02C408B3GAC |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | KEMET |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.0309 |
| 200+ | $0.012 |
| 500+ | $0.0116 |
| 1000+ | $0.0113 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 25V |
| Toleransi | ±0.1pF |
| Ketebalan (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Siri | CBR-SMD RF C0G |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0201 (0603 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 0.4 pF |
| Nombor produk asas | CBR02C |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency |
| CBR02C408B3GAC Details PDF [English] | CBR02C408B3GAC PDF - EN.pdf |




CAP CER 4PF 10V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 25V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 3.9PF 10V NP0 0201
CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0.4PF 10V NP0 0201
CAP CER 4PF 25V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 10V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0201
CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 4PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0201
CER CAP
CAP CER 3.9PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0.4PF 6.3V NP0 0201
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CBR02C408B3GACKEMET |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|