Melayu
| Nombor Bahagian: | 1808YA250182JXRSP |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Knowles Syfer |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.9254 |
| 200+ | $0.3589 |
| 500+ | $0.3458 |
| 1000+ | $0.3399 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 250V |
| Toleransi | ±5% |
| Ketebalan (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| suhu Pekali | X7R |
| Saiz / Dimensi | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| Siri | FlexiCap™ |
| penilaian | X2 |
| Pakej / Kes | 1808 (4520 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Soft Termination, High Voltage |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1800 pF |
| Nombor produk asas | 1808Y |
| aplikasi | Safety, Boardflex Sensitive |
| 1808YA250182JXRSP Details PDF [English] | 1808YA250182JXRSP PDF - EN.pdf |




CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
CAP CER MLCC 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
CAP CER MLCC 1808
CAP CER AUTOMOTIVE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1808YA250182JXRSPKnowles Syfer |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|