Melayu
| Nombor Bahagian: | SFAKL5000152MX1 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Knowles Syfer |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Rated | 500V |
| Toleransi | ±20% |
| Saiz thread | M3.5x0.6 |
| suhu Pekali | X7R |
| Saiz / Dimensi | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Siri | SFAK |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Axial, Bushing |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | - |
| Kehilangan Insertion | 29dB @ 100MHz |
| Ketinggian (Max) | - |
| DC Rintangan (DCR) (Max) | - |
| Semasa | 10 A |
| kemuatan | 1500 pF |
| Nombor produk asas | SFAKL |




CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
SFAKL5000152MX1Knowles Syfer |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|