Melayu

| Nombor Bahagian: | FGG.3B.022.CLAD10 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | LEMO |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder Cup |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 22 |
| Bahan Shell | Brass |
| Shell Selesai | Chrome |
| Siri | 3B |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | G |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 250°C |
| Bilangan Jawatan | 6 (4 + 2 Fluidic) |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Masukkan bahan | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Perlindungan Ingress | IP50 - Dust Protected |
| ciri-ciri | Backshell |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 8A |
| Hubungi bahan | Brass |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 39.4µin (1.00µm) |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pins |
| warna | Silver |
| Pembukaan kabel | 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) |
| Nombor produk asas | FGG |
| Bahan backshell, Penyaduran | Brass, Chrome |
| aplikasi | - |




Circular Metal
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
LBP KeyG 2FLUIDIC+4LV
LBP KEYG 2 FLUIDIC +10C (LV) D
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
CONN MALE INSERT 19P SOLDER CUP
CONN MALE INSERT 8POS GOLD CRIMP
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
CABLE MOUNT PLUG CAT6A
CONN MALE INSERT 6P SOLDER CUP
Circular Metal
CONN MALE INSERT 8P SOLDER CUP
Circular Metal
LBP KeyG 2 FLUIDIC +10C (LV) D
Circular Metal
LBP KeyG 2FLUIDIC+6LV
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Circular Metal
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FGG.3B.022.CLAD10LEMO |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|