Melayu
| Nombor Bahagian: | TLV70028EVM-463 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Texas Instruments |
| Sebahagian daripada deskripsi: | EVAL MODULE FOR TLV70028-463 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $45.4573 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Output | 2.8V |
| Voltan - Input | 2V ~ 5.5V |
| Digunakan IC / Bahagian | TLV70028 |
| kandungan dibekalkan | Board(s) |
| Siri | - |
| Jenis Regulator | Positive Fixed |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Semasa - Output | 200mA |
| Saluran per IC | 1 - Single |
| Jenis Lembaga | Fully Populated |
| Nombor produk asas | TLV70028 |




IC REG LINEAR 3V 200MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 200MA 6WSON
V SC-70
IC REG LINEAR 3V 200MA SC70-5
IC REG LINEAR 2.9V 200MA 6WSON
TEXAS SOT23-5
TI 2014+RoHS
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
TI SOT353
IC REG LINEAR 3V 200MA SC70-5
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6WSON
TLV70028DDCTG4 VB
TLV70030DCKRG4 V
TI SOT23
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
TI SC-70
TI WSON-6
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6WSON
TLV70028DDCR SOT23-5 TI
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
TLV70028EVM-463Texas Instruments |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|