Melayu
| Nombor Bahagian: | JAN1N4462 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Micrel / Microchip Technology |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $14.5259 |
| 200+ | $5.6221 |
| 500+ | $5.4241 |
| 1000+ | $5.3267 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 7.5 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1 V @ 200 mA |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-41 |
| Siri | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Power - Max | 1.5 W |
| Pakej / Kes | DO-204AL, DO041, Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Galangan (Max) (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 1 µA @ 4.5 V |
| Nombor produk asas | 1N4462 |
| JAN1N4462 Details PDF [English] | JAN1N4462 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W DO41
DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO41
DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO41
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO41
DIODE ZENER 6.8V 1.5W D5A
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
DIODE ZENER 7.5V 1.5W D5A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
JAN1N4462Microchip Technology |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|