Melayu

| Nombor Bahagian: | MXLCE64AE3 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Micrel / Microchip Technology |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1 |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $25.6779 |
| 200+ | $9.9384 |
| 500+ | $9.5888 |
| 1000+ | $9.4162 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 64V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 103V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 71.1V |
| Saluran satu arah | 1 |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | CASE-1 |
| Siri | Military, MIL-PRF-19500 |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 14.6A |
| Kemuatan @ Frequency | 90pF @ 1MHz |
| Nombor produk asas | LCE64 |
| aplikasi | General Purpose |
| MXLCE64AE3 Details PDF [English] | MXLCE64AE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 7VWM 12VC CASE-1
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC CASE-1
TVS DIODE 7VWM 12VC CASE-1
TVS DIODE 8VWM 13.6VC CASE-1
TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC CASE-1
TVS DIODE 70VWM 113VC CASE-1
TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1
TVS DIODE 8VWM 13.6VC CASE-1
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC CASE-1
TVS DIODE 60VWM 96.8VC CASE-1
TVS DIODE 70VWM 113VC CASE-1
TVS DIODE 54VWM 87.1VC CASE-1
TVS DIODE 58VWM 93.6VC CASE-1
TVS DIODE 75VWM 121VC CASE-1
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC CASE-1
TVS DIODE 54VWM 87.1VC CASE-1
TVS DIODE 60VWM 96.8VC CASE-1
TVS DIODE 75VWM 121VC CASE-1
TVS DIODE 58VWM 93.6VC CASE-1
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/02/10
2025/02/23
2024/08/25
2025/07/10
MXLCE64AE3Microchip Technology |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|