Melayu

| Nombor Bahagian: | MXLPLAD36KP85AE3 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Micrel / Microchip Technology |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $68.1273 |
| 200+ | $26.3642 |
| 500+ | $25.4378 |
| 1000+ | $24.981 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 85V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 137V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 94.4V |
| Saluran satu arah | 1 |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | PLAD |
| Siri | Military, MIL-PRF-19500 |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 36000W (36kW) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Nonstandard SMD |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 263A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Nombor produk asas | PLAD36 |
| aplikasi | General Purpose |
| MXLPLAD36KP85AE3 Details PDF [English] | MXLPLAD36KP85AE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 70VWM 113VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MXLPLAD36KP85AE3Microchip Technology |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|