Melayu
| Nombor Bahagian: | MCS1806GS-5-40-Z |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Monolithic Power Systems |
| Sebahagian daripada deskripsi: | 3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $4.5374 |
| 5+ | $4.0027 |
| 10+ | $3.5358 |
| 25+ | $2.8689 |
| 50+ | $2.5353 |
| 100+ | $2.4686 |
| 500+ | $2.0683 |
| 1000+ | $1.9349 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 4.5V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| Jenis sensor | Hall Effect, Differential |
| kepekaan | 50mV/A |
| Masa tindak balas | 5µs |
| polarisasi | Bidirectional |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | Ratiometric, Voltage |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| kelinearan | ±0.5% |
| kekerapan | 100kHz |
| untuk Mengukur | AC/DC |
| Semasa - Bekalan (Max) | 10.5mA |
| Semasa - Sensing | ±40A |
| Ketepatan | ±2.5% |




ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
ULTRA-SMALL PACKAGE, LINEAR HALL
3KVRMS ISOLATED HALL-EFFECT CURR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MCS1806GS-5-40-ZMonolithic Power Systems Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|