Melayu
| Nombor Bahagian: | 20J2K7 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Ohmite |
| Sebahagian daripada deskripsi: | RES 2.7K OHM 5% 10W AXIAL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±30ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.394' Dia x 1.858' L (10.00mm x 47.20mm) |
| Siri | 20 |
| Mod panel | 2.7 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 10W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Flame Retardant Coating, Safety |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Wirewound |




RES 270 OHM 5% 10W AXIAL
RES 300 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.2 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.7K OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.2 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2K OHM 5% 10W AXIAL
RES 30 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2K OHM 5% 10W AXIAL
RES 30K OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.2K OHM 5% 10W AXIAL
RES 27 OHM 5% 10W AXIAL
RES 270 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.5K OHM 5% 10W AXIAL
RES 2 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.2K OHM 5% 10W AXIAL
RES 300 OHM 5% 10W AXIAL
RES 30K OHM 5% 10W AXIAL
RES 27 OHM 5% 10W AXIAL
RES 2.5K OHM 5% 10W AXIAL
RES 2 OHM 5% 10W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
20J2K7Ohmite |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|