Melayu

| Nombor Bahagian: | HDWM-07-55-G-S-250-SM |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, HDWM |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 7 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | - |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.250" (6.350mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.340" (8.636mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.590" (14.986mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | HDWM-07 |




CONN HDR 14POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 14POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 7POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 7POS 0.05 STACK SMD
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2025/01/22
2025/01/25
2023/12/20
2025/07/21
HDWM-07-55-G-S-250-SMSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|