Melayu

| Nombor Bahagian: | HTST-113-01-S-DV-A |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $15.6704 |
| 196+ | $6.2535 |
| 504+ | $6.0437 |
| 994+ | $5.9402 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall |
| Siri | Flex Stack, HTST |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 26 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| penebat Tinggi | 0.350" (8.89mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Natural |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Board Guide, Keying Slot |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3.4A per Contact |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | - |
| Cara Negara - Mengawan | 0.250" (6.35mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | HTST-113 |
| aplikasi | - |




CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HTST-113-01-S-DV-ASamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|