Melayu

| Nombor Bahagian: | SFMH-146-02-S-D-LC |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Samtec, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | .050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| Siri | Tiger Eye™ SFMH |
| Row Jarak - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 92 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| penebat Tinggi | 0.135" (3.43mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Board Lock |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 2.6A per Contact |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | SFMH-146 |
| aplikasi | - |




.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
CONN RCPT 90P 0.05 GOLD SMD R/A
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
.050'' X .050 SOCKET STRIP ASSEM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
SFMH-146-02-S-D-LCSamtec Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|