Melayu

| Nombor Bahagian: | SIT9005AIA2D-25EN |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | SiTime |
| Sebahagian daripada deskripsi: | OSC MEMS |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.834 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | SSXO |
| Pakej Standard | 1 |
| Spread Spectrum Bandwidth | -3.71%, Down Spread |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SIT9005 |
| penilaian | - |
| Jenis Programmable | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| bahagian Status | Active |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi | 0.030" (0.76mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | - |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Penerangan terperinci | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 6.5mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 6.5mA |
| Resonator Base | MEMS |
| Terdapat Julat frekuensi | 1MHz ~ 141MHz |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/01/20
2025/02/17
2025/03/31
2024/09/19
SIT9005AIA2D-25ENSiTime |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|