Melayu
| Nombor Bahagian: | 570AAC000480DGR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Sebahagian daripada deskripsi: | XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $19.4143 |
| 250+ | $7.5139 |
| 500+ | $7.2492 |
| 1000+ | $7.1183 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | Si570 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 8-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | LVPECL |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 98.304 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 130mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Nombor produk asas | 570AAC |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |




XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 11.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 167.328125MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 11.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 68.7500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 167.328125MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 14.0700MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 168.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 168.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 68.7500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 215.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 215.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 14.0700MHZ LVPECL
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2025/02/28
2025/04/17
2025/05/30
2025/06/16
570AAC000480DGRSkyworks Solutions Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|