Melayu
| Nombor Bahagian: | ADS1213P |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Texas Instruments |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 24DIP |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan, Digital | 5V |
| Voltan - Bekalan, Analog | 5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 24-PDIP |
| Siri | - |
| Kadar persampelan (Per Kedua) | 6.25k |
| Jenis rujukan | External, Internal |
| Nisbah - S / H: ADC | - |
| Pakej / Kes | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Input | 4 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Bits | 22 |
| Bilangan A / D Converters | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Jenis Input | Differential |
| ciri-ciri | PGA |
| Antara Muka Data | SPI |
| konfigurasi | MUX-PGA-ADC |
| Nombor produk asas | ADS1213 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| ADS1213P Details PDF [English] | ADS1213P PDF - EN.pdf |




IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 48TQFP
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 28SSOP
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 28SSOP
IC 22BIT DELTA-SIGMA ADC 24SOIC
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 28SSOP
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 18SOIC
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 18SOIC
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 28SSOP
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 24SOIC
TI SOP24
ADS1216Y TI
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 24SOIC
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 28SSOP
ADS1216Y-LF-Z MPS
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 18SOIC
TI DIP-24
IC ADC 22BIT SIGMA-DELTA 18SOIC
ADS1213PG4 TI
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2025/02/10
2025/02/23
2024/08/25
2025/07/10
ADS1213PTexas Instruments |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|