Melayu
| Nombor Bahagian: | SN74AHCT574PWR |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Texas Instruments |
| Sebahagian daripada deskripsi: | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.6018 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 4.5V ~ 5.5V |
| Jenis | D-Type |
| Trigger Jenis | Positive Edge |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-TSSOP |
| Siri | 74AHCT |
| Pakej / Kes | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | Tri-State, Non-Inverted |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Bilangan Elements | 1 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Bits per Element | 8 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Max Penyebaran Kelewatan @ V, Max CL | 10.6ns @ 5V, 50pF |
| kemuatan Input | 3 pF |
| fungsi | Standard |
| Semasa - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 8mA, 8mA |
| Kekerapan jam | 115 MHz |
| Nombor produk asas | 74AHCT574 |
| SN74AHCT574PWR Details PDF [English] | SN74AHCT574PWR PDF - EN.pdf |




SN74AHCT574PWR
Texas Instruments. Y-IC adalah pengedar berkualiti produk Texas Instruments dan akan menyediakan pelanggan dengan produk dan perkhidmatan terbaik.
SN74AHCT574PWR merupakan flip-flop jenis D terbuka 8-bit dengan keluaran tiga aras. Direka untuk aplikasi berkelajuan tinggi dan penjimatan kuasa yang rendah.
Flip-flop D terbuka 8-bit
Keluaran tiga aras
Operasi berkelajuan tinggi sehingga 115 MHz
Penggunaan kuasa yang rendah
Operasi berkelajuan tinggi
Penjimatan kuasa yang rendah
Keluaran tiga aras untuk aplikasi berorientasikan bus
Pembungkusan Tape & Reel (TR)
Saiz pakej 20-TSSOP (0.173", lebar 4.40mm)
Permohonan permukaan
Kapasitans input 3 pF
Berfungsi dari 4.5V hingga 5.5V
SN74AHCT574PWR adalah produk aktif.
Terdapat model setara atau alternatif seperti SN74AHCT574N dan SN74AHCT574D.
Pelanggan disarankan menghubungi pasukan jualan kami melalui laman web untuk maklumat lanjut.
Sistem digital berkelajuan tinggi dan penjimatan kuasa rendah
Aplikasi berorientasikan bus
Logik tujuan umum
Lembaran data yang paling berwibawa untuk SN74AHCT574PWR tersedia di laman web kami. Pelanggan disarankan memuat turun dokumen tersebut.
Pelanggan disarankan mendapatkan sebut harga untuk SN74AHCT574PWR di laman web kami. Dapatkan sebut harga, maklumat lanjut, atau manfaatkan tawaran terhad kami.
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-DIP
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-SOIC
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74AHCT574PWRTexas Instruments |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|