Melayu
| Nombor Bahagian: | SMBJ12AH |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Taiwan Semiconductor |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 6000+ | $0.1838 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 12V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 19.9V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 13.3V |
| Saluran satu arah | 1 |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AA (SMB) |
| Siri | Automotive, AEC-Q101, SMBJH |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 600W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-214AA, SMB |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 31A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Nombor produk asas | SMBJ12 |
| aplikasi | Automotive |




TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
SMBJ DO214AA, UNIDIRECTIONAL 12V
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMBJ
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
SMBJ12A/52 VISHAY
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Interface
Littelfuse SMB
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMBJ12AHTaiwan Semiconductor Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|