Melayu
| Nombor Bahagian: | UG5J C0G |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Taiwan Semiconductor |
| Sebahagian daripada deskripsi: | DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 3 V @ 5 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Teknologi | Standard |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-220AC |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 20 ns |
| Pakej / Kes | TO-220-2 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 30 µA @ 600 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 5A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| Nombor produk asas | UG5J |
| UG5J C0G Details PDF [English] | UG5J C0G PDF - EN.pdf |




DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 500V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 500V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 500V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 500V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 400V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 600V 5A DO201AD
DIODE GEN PURP 400V 5A DO201AD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel





2025/06/30
2025/06/24
2024/04/11
2024/10/30
UG5J C0GTaiwan Semiconductor Corporation |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|