Melayu

| Nombor Bahagian: | 995375 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Weidmuller |
| Sebahagian daripada deskripsi: | TERM BLK 4P SIDE ENT 7.62MM PCB |
| Helaian data: | None |
| Status RoHS: | Lead free / RoHs compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Penamatan Wire | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| tolok Wire | 12-26 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Siri | Omnimate LP |
| skru Thread | M3 |
| Skru bahan - Plating | - |
| Jawatan Per Level | 4 |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 100°C |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| ciri-ciri | Interlocking (Side) |
| Semasa | 15 A |
| Hubungi bahan - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| warna | Black |
| Clamp bahan - Plating | - |




TERM BLK 12P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 7P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 5P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 7P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 6P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 8P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 9P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 9P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 8P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.62MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
995375Weidmüller |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|