Melayu
| Nombor Bahagian: | FOD8384R2V |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Sebahagian daripada deskripsi: | OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $7.2086 |
| 200+ | $2.7898 |
| 500+ | $2.6917 |
| 1000+ | $2.6433 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan Output | 15V ~ 30V |
| Voltan - Pengasingan | 5000Vrms |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | 1.43V |
| Teknologi | Optical Coupling |
| Pembekal Peranti Pakej | 5-SOP |
| Siri | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | 35ns, 25ns |
| Pulse lebar Distortion (Max) | 65ns |
| Penyebaran Kelewatan tpLH / tpHL (Max) | 210ns, 210ns |
| Pakej / Kes | 6-SOIC (0.346', 8.80mm Width), 5 Leads |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 100°C |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Output | 3A |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 2.5A, 2.5A |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | 25 mA |
| Mod biasa Kekebalan Transient (Min) | 35kV/µs |
| Nombor produk asas | FOD8384 |
| Agensi kelulusan | IEC/EN/DIN, UL |
| FOD8384R2V Details PDF [English] | FOD8384R2V PDF - EN.pdf |




IPM DRIVER 10MB
IPM DRIVER 10MB WL
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 500
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 10MB T&R
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 500
IPM DRIVER 1MB
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB VDE 6SOIC
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 5SOP
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB VDE 6SOIC
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 5SOP
IPM DRIVER 1MB 6SOIC
IPM DRIVER WL T&R
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FOD8384R2Vonsemi |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|