Melayu

| Nombor Bahagian: | 1008R-033M |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | API Delevan |
| Sebahagian daripada deskripsi: | FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 2000+ | $2.5293 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis | - |
| Toleransi | ±20% |
| Pembekal Peranti Pakej | 1008 |
| Saiz / Dimensi | 0.105' L x 0.095' W (2.66mm x 2.41mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | 1008R |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Pakej / Kes | 2-SMD, J-Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Phenolic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 50 MHz |
| inductance | 3.3 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.085' (2.16mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 2.7GHz |
| DC Rintangan (DCR) | 50mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1.562 A |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |




FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 4.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 6.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.2NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 1.8NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 5.6NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 1.562A 50MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1008R-033MAPI Delevan Inc. |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|