Melayu
| Nombor Bahagian: | A-MO 8/8 SFS |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | ASSMANN WSW Components |
| Sebahagian daripada deskripsi: | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $0.7425 |
| 10+ | $0.6494 |
| 25+ | $0.6113 |
| 50+ | $0.5859 |
| 100+ | $0.5603 |
| 250+ | $0.5094 |
| 500+ | $0.4585 |
| 1000+ | $0.4075 |
| 2500+ | $0.3693 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| tolok Wire | - |
| Penilaian voltan | 250V |
| penamatan | IDC |
| Pakej Standard | 500 |
| perisai | Shielded |
| Shield Bahan | - |
| Siri | A-MO |
| penilaian | - |
| bahagian Status | Active |
| pembungkusan | Bulk |
| Nama lain | A-MO-8/8-SFS A-MO-8/8-SFS-R AE1201 AE1201-ND AE1479 AMO88SFSR |
| Bilangan Jawatan / Kenalan | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 20 Weeks |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang | 0.978" (24.84mm) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Polycarbonate (PC) |
| ciri-ciri | - |
| Penerangan terperinci | Plug Modular Connector 8p8c (RJ45, Ethernet) Position Shielded IDC |
| Rating Semasa | 2A |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 6.00µin (0.152µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug |
| warna | Translucent - Clear |
| Jenis kabel | Flat Oval Cable, Stranded Wires |




CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 4P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 4P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
A-MO 8/8 SFSASSMANN WSW Components |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|