Melayu
| Nombor Bahagian: | 205061020053856+ |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | KYOCERA AVX |
| Sebahagian daripada deskripsi: | BOARD TO BOARD |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $5.1995 |
| 10+ | $4.717 |
| 25+ | $4.4675 |
| 40+ | $4.3637 |
| 80+ | $4.1559 |
| 230+ | $3.6364 |
| 540+ | $3.5325 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | Microleaf 5061, Kyocera |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Tray |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Mengawan menyusun Heights | 12mm, 14mm, 15mm, 17mm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.343" (8.70mm) |
| ciri-ciri | Board Lock, Flange |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | - |
| Jenis penyambung | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Nombor produk asas | 205061 |




CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
BOARD TO BOARD
BOARD TO BOARD
CABLE ASSY PCIE X8 M-M 300MM
BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
TE CONN 2050606-1
BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
CONNECTOR BOARD TO BOARD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
205061020053856+KYOCERA AVX |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|