Melayu
| Nombor Bahagian: | ASSVP1-R-C02 |
|---|---|
| Pengilang / jenama: | Abracon |
| Sebahagian daripada deskripsi: | XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V |
| Helaian data: |
|
| Status RoHS: | RoHS Compliant |
| Pembayaran: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cara Penghantaran: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Kongsi: |
Ship From: Hong Kong
| Kuantiti | Harga seunit |
|---|---|
| 1+ | $3.306 |
| 200+ | $1.2799 |
| 500+ | $1.2347 |
| 1000+ | $1.2128 |
Penyerahan RFQ dalam talian: Respons cepat, harga yang lebih baik!
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±0.25%, Center Spread |
| Saiz / Dimensi | 0.276' L x 0.197' W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | ASSVP |
| penilaian | - |
| Jenis Programmable | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Bulk |
| Pengeluaran | CMOS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| fungsi | Standby (Power Down) |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | ±25ppm |
| kekerapan kestabilan | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | 30mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Nombor produk asas | ASSVP |
| Terdapat Julat frekuensi | 10 MHz ~ 160 MHz |




XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 2.5V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikel
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ASSVP1-R-C02Abracon LLC |
Kuantiti*
|
Harga sasaran (USD)
|